Yıldız Tilbe 2011 albümü Oynama

10 Ağustos 2012 Yazan  
Kategori Albüm Dinle

  

Yıldız Tilbe, 2011 yaz mevsimine bomba gibi bir albümle gelmeye hazırlanıyor Melek’lerim. Yeni albümünde, yine her zaman olduğu gibi bir çok şarkısı kendine ait olan sanatçının henüz çıkmamış olan albümü hakkında haber bu yazımızda Melek’ler!

Yıldız Tilbe’den sevenlerine yaz sürprizi geliyor. Dünyaca ünlü bas gitarist Marcus Miller’a ait olan “Blast” adlı şarkı, Yıldız Tilbe sözleri ile Türk müzik dünyasına neşe getirecek! Yıldız Tilbe, çok yakında Seyhan Müzik etiketiyle çıkacak olan kariyerindeki 15.albümü ile müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor. Albüm öncesinde radyolara yollanan “Oynama” adlı şarkı, yaza özel hazırlandı!

Yeni albümü için 9 şarkı hazırlayan sanatçı, “Oynama” adlı şarkısının bestesi dışında, her zaman ki gibi yine tüm şarkılarını kendisi yaptı. “Hastayım Sana” adlı bir önceki albümünü 1 sene önce çıkartan ve sevenlerini memnun etmeyi başaran sanatçı, yeni albümüyle çok daha iddialı geliyor!

Albüm Listesi
Aynalar
Oynama
Aklım Hep Sende
Daha Delikanlı
Gidecek Misin Yoksa
Ey İstanbul
Oynama (Blast)
Kır Çiçekleri
Yalancı Gönül

 

YorumlarYorumlarinizda resiminizin guzukmesi icin, gravatar a abone olun!


Önceki yazıyı okuyun:
Berksan 2011 albümü Su

Çilek şarkısı ile tanıdığımız ve daha sonra slow şarkıları ile gönüllere taht kuran Berksan yeni albümünü tamamladı. Başarılı şarkıcı albümü...

Kapat